Tak. Jeśli zostałeś ranny jako pieszy w wypadku spowodowanym przez inną osobę, możesz domagać się odszkodowania. Aby skutecznie ubiegać się o odszkodowanie, musisz być w stanie udowodnić, że wypadek został spowodowany zaniedbaniem drugiej osoby. Należy jak najszybciej zasięgnąć porady prawnej. Upewnij się też, że jesteś w stanie złożyć pomyślne roszczenie.

Jak piesi doznają obrażeń w wypadku drogowym?

Piesi mogą doznać obrażeń w wypadku drogowym na różne sposoby. Mogą zostać uderzeni przez pojazd, doznać tępego urazu w wyniku uderzenia, zostać zgniecionym przez obiekt taki jak samochód  lub znaleźć się w środku zderzenia dwóch pojazdów. Dodatkowo, piesi mogą doznać oparzeń, złamań kości, skaleczeń i obrażeń wewnętrznych.

Jak pieszy po wypadku może udowodnić zaniedbanie?

Pieszy, który został ranny w wypadku, może udowodnić zaniedbanie, przedstawiając dowód, że

kierowca był nieostrożny lub lekkomyślny w swoich działaniach. Może to obejmować dostarczanie zdjęć miejscu wypadku, zeznaniach świadków, fizycznych dowodach, takich jak ślady poślizgu, i wszelkich innych dowodach. Dodatkowo pieszy powinien zasięgnąć porady lekarza uwagę i zachować całą dokumentację dotyczącą ich opieki medycznej, ponieważ będzie to ważny dowód w udowodnieniu zaniedbania kierowcy.

W jaki sposób pieszy może zasięgnąć porady prawnej po wypadku?

1. Skontaktuj się z prawnikiem ds. obrażeń ciała: Najlepszy sposób, aby pieszy zasięgnął porady prawnej po wypadku. Należy skontaktować się z prawnikiem zajmującym się obrażeniami ciała.

2. Skontaktuj się z organizacją No Win No Fee- nie płacisz, o ile nie wygrasz odszkodowania. Skontaktuj się z Claim Today-  nie wygramy, nie zapłacimy, nie ryzykujemy. Zapewniamy bezpłatną i legalną pomoc i porady dla osób, których nie stać na wynajęcie adwokata, adwokata lub radcy prawnego.

3. Skontaktuj się z organizacją wspierającą ofiary: wiele miast i stanów posiada prawa ofiar i organizacje, które mogą udzielać porad prawnych pieszym, którzy ucierpieli w wypadku.

Claim Today to brytyjska firma specjalizująca się w doradztwie i pomocy w zakresie roszczeńosób, które zostały ranne w wypadkach z udziałem pieszych lub które poniosły straty finansowe.

Udzielamy porad i pomocy we wszystkich rodzajach obrażeń pieszych, finansowych i komunikacyjnych. Możemy również pomóc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych za obrażenia w miejscach publicznych, zaniedbania medyczne, wypadki samochodowe, urazy spowodowane przestępstwem i wypadki związane z pracą.

Czy pieszy może złożyć roszczenie?

Ubieganie się o odszkodowanie po wypadku jest ważne dla pieszego z wielu powodów. Po pierwsze, jeśli pieszy doznał obrażeń fizycznych lub emocjonalnych, może potrzebować pomocy finansowej, pokrycia kosztów leczenia i utraconych zarobków z powodu nieobecności w pracy. Dodatkowo pieszy może być uprawniony do zadośćuczynienia za ból i cierpienie doznane w wyniku wypadku. Jeśli wypadek został spowodowany zaniedbaniem innej strony, na przykład kierowcy, pieszy może być w stanie pociągnąć do odpowiedzialności firmę ubezpieczeniową.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie bez wygranej, bez opłat, bez ryzyka, korzystając z opcji Claim Today!

Zadzwoń pod numer 0800 29 800 29 lub wyślij e-mail na adres info@claimtoday.com

Lub wyślij wiadomość na WhatsApp +44 7901 558503

claim-today-clock-Thumbs Up-pose

We've made it very easy to get advice